Dažniau užduodami klausimai

Noriu pradėti žaisti padelį. Kaip tą galėčiau padaryti?
Geriausias būdas pradėti žaisti padelį yra pasitreniravus kartu su padelio treneriu/-e. Jie supažindins su žaidimu, jo taisyklėmis, padės lavinti įgūdžius ir patars visais rūpimais klausimais.
Kontaktai:

Vyr. treneris
Martynas Lėbus, tel. +37069974076 Dirba tik darbo dienomis iki 17:00.

Treneriai
Auksė Mačiulaitytė, tel.+37061881444 Dirba visomis savaitės dienomis.
Manuel Lazarte, tel.+37066971513 Dirba visomis savaitės dienomis. Kalba angliškai.
Alfredas Udra, tel. +37064860488 Dirba darbo dienomis iki 16:30.
Germanas Šarkovas, tel. +37068255042 Dirba visomis savaitės dienomis.
Egidijus Gudavičius, tel. +37061824482 Dirba darbo dienomis nuo 16:30 ir sekmadienį.
Ar galima perkelti arba atšaukti rezervuotą laiką?
Rezervuotą laiką galima perkelti į kitą laiką arba atšaukti likus ne mažiau nei 48 valandoms iki rezervuoto laiko pradžios.
Likus mažiau laiko nei 48 valandoms iki rezervacijos pradžios rezervaciją galima perkelti arba atšaukti tik tokiu atveju, jeigu rezervuotą laiką užims kažkas kitas iki rezervuoto laiko pradžios (gavę informaciją apie ketinimą keisti arba atšaukti rezervuotą laiką, mes rezervuotą laiką atšaukiame ir suteikiame galimybę kitiems klientams jį užrezervuoti).
Apie laiko keitimą prašome parašyti į padelioarena@gmail.com nurodant rezervuotą laiką, kortą ir vardą pavardę su el. paštu. .
Neturiu nuosavo inventoriaus padelio žaidimui, ar galiu išsinuomoti?
Jei neturite savo padelio rakečių ir kamuoliukų, galite išsinuomoti raketes po 2 Eur/val. už vienetą.
Uždaruose kortuose padelio raketes rasite įėjus iš koridoriaus į kortų erdvę po dešine puse šalia 5 korto. Po žaidimo raketes turite būtinai grąžinti į vietą iš ten kur paėmėte ir susimokėti už nuomą (apmokėjimo sąskaitas rasite rakečių nuomos vietoje). Taip pat galite nemokamai pasinaudoti naudotais kamuoliukais žaidimo metu, juos rasite dėžėje šalia rakečių nuomos vietos. Po žaidimo kamuoliukai turi būti gražinti į savo vietą iš ten kur buvo paimti.
Atviruose kortuose padelio raketes galite išsinuomoti Fanų stadiono administracijoje pas budėtoją (jeigu budėtojo nėra administracijoje, paskambinkite +37068622828). Esant poreikiui kamuoliukus galime išnuomoti nemokamai. Po žaidimo visą inventorių privaloma grąžinti atgal budėtojui.
Negavau rezervuoto padelio korto rezervacijos patvirtinimo. Ką daryti?
Visada po apmokėjimo už rezervuojamą padelio kortą, 15 minučių bėgyje turite gauti rezervacijos patvirtinimą el. paštu.
Jeigu negavote, pirmiausia patikrinkite el. pašto SPAM arba ŠLAMŠTAS skiltį, kartais nukeliauja į šias skiltis.
Jeigu ir nurodytose skiltyse nėra, skambinkite +37067239938 arba +37069974076
Neapmokėjus už rezervuojamą laiką, rezervacijos patvirtinimas nėra siunčiamas.
Noriu užsirezervuoti nuolatinį laiką kiekvieną savaitę tuo pačiu metu. Kaip tai padaryti?
Jeigu norite užsirezervuoti padelio nuolatinį laiką, siųskite užklausą į padelioarena@gmail.com arba skambinkite +37067239938
Jeigu norite užsirezervuoti futbolo ar paplūdimio tinklinio nuolatinį laiką, siųskite užklausą į fanu.stadionas@gmail.com arba skambinkite +37068690088
Kaip rezervuoti padelio kortą?
Padelio teniso kortus galite rezervuoti paspaudus ant šios nuorodos www.padelioarena.lt. Atsidariusiame lange pirmiausia pasirenkate, kur norite žaisti, t.y. uždaruose ar atviruose kortuose. Tada kalendoriuje susirandate sau norimą dieną ir laiką, tuomet jį pasižymite (1 langelis yra 30 min laikotarpis) ir spaudžiate REZERVUOTI. Atsidariusiame lange pasitikrinate, ar gerai suvedėte norimą užsakymą ir tuomet užpildote reikalingą informaciją. Galiausiai turite uždėti varnelę „Sutinku su naudojimosi sąlygomis ir taisyklėmis“ (paspaudus ant žodžio „taisyklėmis“ nueisite į tinklapį, kuriame galėsite jas perskaityti) ir spausti MOKĖTI.
Atsidariusiame lange pasirenkate patogiausią apmokėjimo pasirinkimą ir apmokate savo užsakymą. Po apmokėjimo iš karto matysite rezervacijos patvirtinimo langą ir taip pat gausite rezervacijos patvirtinimą savo nurodytu el. paštu. Negavę rezervacijos patvirtinimo per 15 minučių, prašome kreiptis +37067239938 (negavę rezervacijos patvirtinimo visada pasitikrinkite el. pašto SPAM skiltį).